avatar  


Recently viewed tickets

Log out

isimSoftware Diş Hekimliği Programı

isimSoftware Diş Hekimliği Programı


Isimsoftware, Diş Hekimliği Programı, diş klinikleri ve diş hekimleri için hazırlanmış geniş kapsamlı, kullanımı kolay ve pratiktir. Diş Hekimliği iş ve tedavi süreçleri, hasta ve hastaya bağlı işlemlerin tümü Isimsoftware aracılığıyla verimli ve hızlı bir biçimde yönetilip takip edilebilir. Diş hekimlerinin ihtiyaç duyduğu çözümleri barındıran Isimsoftware, güvenilir destek ve hizmet anlayışımızla desteklenerek diş hekimleri tarafından güvenle kullanılıyor.


BÜTÜN BİLGİLER BİR ARADA
Hastalarınıza ait bütün bilgileri detaylı bir şekilde girebilir, istediğiniz zaman görebilirsiniz.
Hastaya ait tüm bilgilerin takibini yapabilirsiniz.
Hastaya ait kişisel fotoğraf ekleyebilirsiniz.
Hastanın kan grubu bilgilerini girebilirsiniz.
Hastaya ait özel notların girişlerini yapabilirsiniz. e-mail adresi girebilirsiniz.
KRİTERE GÖRE LİSTELEYEBİLİRSİNİZ
Hastalarınızın durumlarını istediğiniz kriterlere göre listeleyebilir, dökümlerini alabilirsiniz.
istediğiniz kriteri (ad, soyad, durum, kan grubu, doğum yeri. doğum tarihi ev telefonu, vergi dairesi, vb.) seçilerek hastalarının listesini görebilir, excel veya yazıcıya gönderilirsiniz.
Örneğin hastalarınızı adreslerine göre listelemek isterseniz hasta listelerini ekranında sadece adres seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacaktır.
HASTANIZ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR
Anamnez bölümünde, hastamın önceden geçirdiği hastalıkları halen devam eden rahatsızlıkları ve hastayla ilgili diğer önemli notlar tutabilirsiniz.
DİAGNOZ, PLANLAMA VE TEDAVİ
REÇETELERİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ
Reçete bölümünde, hastaya verilen ilaçları ve kullanım şekillerini takip edebilir, hastaya reçete yazabilir ve bunların takibini yapabilirsiniz.
HASTALARINIZA KOLAYCA ULAŞIN
Günümüzde alternatif haberleşme yolu olarak kullanılan e-mail ve SMS gibi basit ve ekonomik yolların kullanımı yaygınlaşmış bulunuyor. Bu teknolojiyi kullanarak mevcut bluetooth destekli cep telefonunuzdan SMS veya bilgisayarınızdan e-mail gönderebilir, gerekli hatırlatmaları yapabilirsiniz. Hastalarınıza yılbaşı, bayram ve özel günlerinde kutlama mesajları atabilirsiniz.
CARİ HESAPLARINIZI TUTABİLİRSİNİZ
Hastalarınıza yapılan tedaviler seçildiği zaman muayene bedeli hastanın bakiyesine otomatik olarak işlenir. Borç, alacak ekranımızı kullanarak hesaplarınızı rahatça takip edebilirsiniz. Fatura kesme ve taksitlendirme işlemlerinizi yapabilirsiniz.
AĞIZ İÇİ KAMERA VE RVG DESTEĞI
Programımızda kamera kullanabilirsiniz. Muayene esnasında hastanın ağız resimlerini çekip saklayabilirsiniz. Çektiği resimler üzerinde programa entegre edilmiş Paint programının elverdiği ölçüde değişiklikler ve oynamalar yapabilirsiniz.
RANDEVU TAKİBİNİ YAPIN
Randevu defteri yardımıyla hastalarla olan randevularınızı takip edebilirsiniz. Randevu için ayrılan zaman dilimini ekranda görebilir, zamanlamanızı diğer bir randevu ile çakışmadan yapabilirsiniz. Programımızda ileriye dönük randevularınızı takip edebilir ve ekrandan kolayca görebilirsiniz. RVG cihazlarından görüntü alabilir, panoramik görüntüleri kaydedebilirsiniz.
BİRDEN FAZLA DOKTOR GİRİŞİ
Birden fazla doktor girişi yapabilirsiniz. Aynı anda birden fazla doktor kayıtlarını ayrı ayrı tutabilirsiniz.
UYARIVEREN DOKTOR AJANDASI
Doktorlara özel kişisel ajanda bulunmaktadır.

Doktorlar;Hasta randevuları dışında yapacağı günlük programını takip edebilir.
Kişisel randevuları ile hasta randevularının çakışmasına (ikaz veren ajanda sayesinde) meydan vermez.
Hastaların dışındaki özel adres girişlerini de yapabilir. Kişisel tanıdıklarına ait bilgileri program aracılığıyla takip edebilir, istediği kriterlere göre listeleyebilir, dökümlerini alabilir.
istediği konuda e-mail ve SMS ile yılbaşı bayram veya özel günlerinde kutlama mesajları atabilir.
RVG cihazlarıyla uyumlu panoramik görüntü kaydı, laboratuvar işlemleri talep edilebilir.
Isimsoftware 'un hastalara yapacağınız müdahaleleri takip edebileceğiniz tedavi bölümü 3 ana başlık altında toplanmaktadır.
DİAGNOZ: Diagnoz bölümünde, hastaya yapılacak müdahaleden önce yapılacak müdahalenin aşamaları belirlenir. Yapılacak müdahale seçildikten sonra ilgili dişin üstü seçili hale getirilir, diş resmi yapılacak müdahalenin şeklini alır. Yapılacak müdahaleler tarih başlığı altında otomatik olarak ekrana listelenir.
PLANLAMA: Planlama bölümünde, tedaviye geçilmeden önce son düzenlemeler yapılarak, hastaya uygulanacak müdahale bu bölümde hazır hale getirilir. Buradaki uygulamalar direkt olarak tedaviye aktarılabilir. Yapılacak müdahaleler tarih başlığı altında otomatik olarak ekrana listelenir.
TEDAVİ: Tedavi bölümünde, yapılacak müdahaleler yapılarak belirlendikten sonra müdahalenin fiyatları otomatik olarak gelir. Hastanın bakiyesini bu ekranda görebiliriz.
Diş doktorlarının işlerini daha rahat yapabilmeleri için yoğun emek sonucu üretilen Isimsoftware ile randevularınızı ayarlayabilir, fotoğraflı kimlik bilgileri tutulabilir, hastalarımıza e-mail veya SMS yolu ile randevularını hatırlatma yapabilirsiniz. Ayrıca her türlü kamera desteği ile hastalarınızın diş resimlerini kayıt edip resimler üzerinde düzeltmeler yapabilirsiniz.
Creation date: 3/3/2022 1:55 PM (isimsoftwareadmin)      Updated: 7/1/2022 10:01 AM (isimsoftwareadmin)
Files   
DataImage15.png
52.7 KB
DataImage15.png
101.2 KB
DataImage34.png
138.7 KB
DataImage50.png
126.7 KB
DataImage50.png
49.8 KB
DataImage50.png
57.7 KB
DataImage53.png
129.5 KB
DataImage70.png
68.2 KB
DataImage70.png
53.3 KB
DataImage70.png
44.3 KB